تبلیغات تبلیغات
، نویسنده: ProFile یکشنبه ۱۳ تیر ۹۵

دانلود مقاله انگلیسی رشته برق در زمینه تولید پراکنده به همراه ترجمه روان آن

آنچه در پیش رو دارید مقاله ای انگلیسی در زمینه تولید پراکنده انرژی به همراه ترجمه بسیار روان آن با عنوان “کمینه سازی تلفات انرژی: عملکرد هوشمند و جایابی بهینه ی تولید پراکنده ی تجدیدپذیر” می باشد. همچنین یک فایل پاورپوینت حاوی نکات مههم مقاله نیز در آرشیو دانلودی موجود می باشد.

عنوان انگلیسی مقاله ” Minimizing Energy Losses Optimal Accommodation and Smart Operation of Renewable Distributed Generation ” می باشد.

در ادامه, لینک اصل مقاله در سایت مرجع و همچنین چکیده و عبارات کلیدی آن را خواهید خواند…

چکیده مقاله- مساله ی کمینه سازی تلفات در شبکه های توزیع بطور سنتی با استفاده از یک تک سطح تقاضای قطعی بررسی شده است. اثبات شده که این کار موثر بوده است چرا که بطور کلی بیشتر روش ها می توانند حداقل تلفات انرژی را نتیجه دهند. با افزایش نفوذ تولید پراکنده (ثابت و متغیر) نگرانی ها در مورد مزایای واقعی پژوهش های کمینه سازی انرژی که به یک سناریوی تولید / تقاضا محدود می شوند افزایش یافته است. در اینجا از یک پخش توان ac ی چند دوره ای بهینه (OPF) برای تعیین جایابی بهینه ی DGی تجدیدپذیر بطوریکه تلفات انرژی سیستم را بهینه کند استفاده می شود. هم چنین از طرح های کنترلی که انتظار می رود بخشی از شبکه ی هوشمند آینده باشند مثل کنترل ولتاژ هماهنگ(CVC)، و ضریب توان DGی قابل توزیع هم در فرمول بندی OPF برای کاهش بیشتر تلفات در نظر گرفته شده اند. مصالحه بین تلفات انرژی و ظرفیت تولید بیشتر هم بررسی می شود. این روش برای یک شبکه ی توزیع در UK مورد استفاده قرار گرفته و نتایج تاثیر قابل ملاحظه ای را که در نظر گرفتن مشخصه های متغیر با زمان بر روی مساله ی کمینه سازی تلفات انرژی دارد را نشان می دهند و مزایای انعطاف پذیری ناشی از استراتژی های کنترلی ابتکاری بر روی کمینه سازی تلفات و ظرفیت تولید را مشخص می کنند.

عبارات کلیدی مقاله پیش رو– تولید پراکنده؛ شبکه های توزیع؛ تلفات انرژی، پخش توان بهینه، شبکه های هوشمند؛ توان بادی.

دانلود مقاله انگلیسی رشته برق در زمینه تولید پراکنده به همراه ترجمه روان آن

لینک اصل مقاله در سایت مرجع

 

خریدار گرامی:  فایل های دانلودی  سایت پرو فایل۹۸ به سایت تک تز انتقال یافته است. جهت خرید همین مقاله لطفا به سایت جدید (تک تز) مراجعه نمائید ( کلیک کنید)

RIAL 150,000 – افزودن به سبد


تبلیغات تبلیغات

دنبال کردن